Велооптом
Ваша корзина

Захист шиї велосипедиста

Захист шиї велосипедиста

У нас ми пропонуємо Вам купити Захист шиї велосипедиста по шок цінами. У нас Ви можете знайти фото, відгуки Захист шиї. Доставка безкоштовно по Україні в Запоріжжя, Кривий Ріг, Кіровоград, Чернігів, Суми, Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир. Магазин obod.com.ua гарантує якість всіх товарів

Наявність: Є на складі Код: 28149
Leatt представив більш легку і, що важливо, більш дешеву модель у своїй знаменитій лінійці захисту шиї GPX 3.5.   Захист шиї Leatt brace GPX 3.5 - поєднує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT - це технологія ..
LEATT (ЮАР)
Гарантія: 1 год
Доставка 0 грн
Наявність: Є на складі Код: 111060
Leatt представив легшу і, що важливо, дешевшу модель у своїй знаменитій лінійці захисту шиї GPX 3.5. Захист шиї Leatt brace GPX 3.5 - поєднує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT – це технологія ALPT (технолог..
LEATT (ЮАР)
Гарантія: 1 год
Доставка 0 грн
Наявність: Є на складі Код: 42359
Захист шиї Leatt brace GPX 5.5 - комбінує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT - це технологія ALPT (технологоя альтернативної навантаження). Вона дає оптимальну посадку захисту. Ніяка інша захист не відрізняється ..
LEATT (ЮАР)
Гарантія: 1 год
Доставка 0 грн
Наявність: Є на складі Код: 15418
Захист шиї Leatt STX Road для дорожніх мотоциклів.   Використання захисту шиї Leatt STX дозволяє захистити райдера в самих екстремальних умовах. Leatt STX є ідеальним захистом для їзди мотоциклах класу: стріт та спорт. Запатентована техноло..
12540 грн Купити Купити
LEATT (ЮАР)
Гарантія: 1 год
Доставка 0 грн
Наявність: Є на складі Код: 111059
Захист шиї Leatt neck Brace 5.5 – поєднує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT – це технологія ALPT (технологія альтернативного навантаження). Вона дає оптимальну посадку захисту. Ніякий інший захист не відріз..
13300 грн Купити Купити
LEATT (ЮАР)
Гарантія: 1 год
Доставка 0 грн
Показано з 1 по 15 із 15418 (1028 сторінок)