Велооптом
Ваша корзина

Slamm

Наявність: Є на складі Код: 45373
Slamm Urban VII Extreme – трюковий самокат серії Urban в стильному виконанні золотом. Піскоструминна анодована дека, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрезьбовая вилка, посилений кермо Y-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з стійкими до ударів заглушками забезпечують висо..
5975 грн відгуків5975 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 13698
Slamm Urban VII Extreme – трюковий самокат серії Urban в стильному виконанні золотом. Піскоструминна анодована дека, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрезьбовая вилка, посилений кермо Y-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з стійкими до..
5975 грн відгуків5975 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 13696
Slamm Assault III – трюковий самокат для досвідчених райдерів. Модель відрізняє інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрезьбовая вилка, полегшена дека, посилений кермо Y-подібної форми і гріпси з стійкими до ударів заглушками забезпечують високу швидкість, м..
5832 грн відгуків5832 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45359
Slamm Assault V - нова модель трюкового самоката для просунутих райдерів. Збільшений розмір деки з яскравим анодованим покриттям дозволяє легко ковзати на ній. Інтегрований рульової стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC і 110 мм колеса стали вже класикою і успішно використовуються в багатьох моделях. Новий дизайн без..
5771 грн відгуків5771 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 13699
Slamm Urban VII – трюковий самокат серії Urban з комплектуючими преміум рівня. Дека з аквапринтом, інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрезьбовая вилка, посилений кермо Y-подібної форми з оцинкованої сталі і гріпси з стійкими до ударів заглушками..
5406 грн відгуків5406 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45362
Slamm Mischief V - нова версія трюкового самоката в яскравій забарвленні. Підходить райдерам початкового і середнього рівня. Модель зі 110-мм колесами, інтегрованим рульовим стаканом NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталевий кермо Т-подібної форми та гріпси Pro Gri..
4930 грн відгуків4930 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 13697
Slamm Classic VI – повністю настроюється трюковий самокат. Класика в ретельному виконанні. Інтегрований рульовий стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрезьбовая вилка, полегшена дека, посилений сталевий кермо Т-подібної форми та двоколірні Pro Swirl гріпси з стійкими д..
4552 грн відгуків4552 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45348
Slamm Classic V8 - повністю настроюється трюкових самокат початкового рівня в покращеному виконанні. Яскраві акценти на чорному тлі виглядають стильно і сучасно. Інтегрований рульової стакан NECO з підшипниками закритого типу і компресійної системою IHC. Безшумна безрізьбова вилка, полегшена дека, посилений сталевий кермо Т-подібної форми та двокол..
4060 грн відгуків4060 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45341
Slamm Tantrum V8 - високоякісний трюкових самокат для наймолодших райдерів. Незважаючи на свої зменшені габарити, комплектація самоката складається з компонентів високого рівня. На сьогоднішній день це кращий трюкових самокат для дітей. Більш вузький і короткий кермо став ще зручніше для маленьких райдерів, і дозволяє легко дістатися до школи, мага..
3422 грн відгуків3422 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45385
Slamm Gyro - легке і міцне колесо діаметром 110 мм для трюкових самокатів. Ідеально для приземлень з великої висоти. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фріс..
1044 грн відгуків1044 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45380
Slamm V-Ten II - екстрапрочное колесо діаметром 110 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фрістайловий самокатів і комплектуючих. Топов..
856 грн відгуків856 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45383
Slamm Orbit - екстрапрочное колесо діаметром 100 мм для трюкового самоката. Посилений алюміній, уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фрістайловий самокатів і комплектуючих. Топові к..
812 грн відгуків812 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45384
Slamm Halo - міцне і легке колесо збільшеного розміру для трюкових самокатів. Уретановий компаунд, алюмінієвий сердечник і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фрістайловий самокатів і комплектуючих. Топ..
812 грн відгуків812 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45382
Slamm Flair 2.0 - міцне і легке колесо з алюмінієвим осердям для трюкових самокатів. Уретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фрістайловий самокатів і комплектуючих. Топові компоненти, ..
580 грн відгуків580 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45378
Slamm Cylinder Pegs - надміцні пеги для трюкових самокатів. Підходять для більшості грудня завдяки болтів різної довжини. Поставляються парами - для переднього і заднього колеса. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фрістайловий самокатів і комплектуючих. Топові компоненти, стильна графіка і доступна ціна - від..
551 грн відгуків551 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45381
Slamm Ny-Core - міцне колесо з нейлоновим сердечником для трюкових самокатів. Поліуретановий компаунд і високоякісні підшипники створені для максимальної маневреності, точності і безпеки під час виконання трюків. Slamm - провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фрістайловий самокатів і комплектуючих. Топові компоненти, сти..
290 грн відгуків290 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 45379
Slamm Grip Tape - наждак для трюкового самоката. Підходить для самокатів зі стандартним або збільшеним розміром деки. Різноманітні дизайни додадуть унікальності самокату, а також надійне зчеплення з взуттям. Особливість: різноманітні кольори і графічний дизайн..
203 грн відгуків203 грн Купити
Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)
показать/скрыть описание