Велооптом
Ваша корзина

Мотомасло і хімія

Наявність: Є на складі Артикул: 15183
MAXIMA FOAM FILTER TREATMENT — це для просочення текстильних  і пінополіуретанових фільтрів. На відміну від інших масел для фільтрів, перевірена часом формула FFT не закупорить пори фільтра і не буде стікати з покритої поверхні. Захисне покриття FFT затримує бруд, дрібнодисперсний пил і вологу, не створюючи особливого опору потоку повітр..
354 грн відгуків354 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15184
Maxima FAB 1    аерозоль, для обробки текстильних  і пінополіуретанових фільтрів є передовою розробкою  на синтетичній основі для всіх типів повітряних фільтрів масляного типу.  FAB 1 чудове масло для запобігання проникнення бруду, дрібнодисперсного пилу, води,  і інших шкідливих елементів. FAB 1 це сверхлипкий полімер..
299 грн відгуків299 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15185
Bel-Ray Foam Filter Oil - масло для просочення поролонового повітряного фільтра, призначене для всіх дорожніх, позашляхових і гоночних мотоциклів. Інноваційні технології BEL-RAY створили масло для просочення повітряного фільтра не має аналогів. Масло легко наноситься і покращує циркуляцію повітря. Ультра-в'язка формула утворює масляний бар'єр,..
471 грн відгуків471 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15680
Поліроль Maxima SPEED WAX 460 мл для рами велосипеда — посилює і відновлює заводський колір. Поліроль спеціально розроблена для рам велосипеда на восковій основі. Надає ефект нового велосипеда, оновлює, відновлює колір і захищає. Покриває захисним шаром, відштовхує воду і пил. Поліроль Maxima SC1 полірує карбон,..
333 грн відгуків333 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15681
Поліроль мотоцикла MAXIMA SC1 відновить заводський блиск. Створено для професійних технічних видів спорту. SC1 полірує пластик, вуглецеве волокно і пофарбовані поверхні. Робить процес очищення легше. Відмінно підходить для нанесення прозорого шару під крила мотоцикла, щоб запобігти прилипання бруду до пластику. SC1 відштовхує воду і бруд..
296 грн відгуків296 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15186
AIR FILTER CLEANER це спеціалізований очищувач, створений для очищення і видалення нафтопродуктів і синтетичних масел.  Чудовий очисник повітряних фільтрів зі спіненого поліуретану або текстилю,  що легко змивається водою.  Емульсія на основі високоефективної формули видаляє важкі масляні відкладення, жир, бруд та інші забруднюючі ре..
370 грн відгуків370 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15187
AIR FILTER CLEANER це спеціалізований очищувач, створений для очищення і видалення нафтопродуктів і синтетичних масел.  Чудовий очисник повітряних фільтрів зі спіненого поліуретану або текстилю,  що легко змивається водою.  Емульсія на основі високоефективної формули видаляє важкі масляні відкладення, жир, бруд та інші забруднюючі ре..
654 грн відгуків654 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15096
Maxima Cool-Aide Cooling System Fluid - готова суміш із сильнодіючої теплопроводящей добавки і деіонізованої води. Сформульована для зниження температури двигуна і забезпечення значно кращого контакту з нагрітими поверхнями, що забезпечує ємну і більш ефективну передачу тепла.  Додається в будь-яку систему охолодження (вода або а..
302 грн відгуків302 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 13538
Формула нульового гідравлічного опору.Синтетична амортизаційна рідина для гонок MAXIMA містить присадки останніх розробок для сучасних високопродуктивних амортизаторів. Дуже високий індекс в'язкості (350+ VI) і вкрай низька точка замерзання дозволяють амортизаційної рідини забезпечувати відповідну роботу в широкому температурному діапазоні. ..
512 грн відгуків512 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 13539
SYNTHETIC RACING SHOCK FLUID — це повністю синтетична з ефірної основою амортизаційна рідина гоночного рівня, створена для протистояння екстремальних температур і навантажень. SYN RSF розроблена у відповідності зі строгими вимогами, що пред'являються професійними гонщиками. Передова система присадок забезпечує чисту, безпроблемну ..
640 грн відгуків640 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15102
SYNTHETIC RACING SHOCK FLUID — це повністю синтетична з ефірної основою амортизаційна рідина гоночного рівня, створена для протистояння екстремальних температур і навантажень. SYN RSF розроблена у відповідності зі строгими вимогами, що пред'являються професійними гонщиками. Передова система присадок забезпечує чисту, безпроблемну експлуатацію..
12803 грн відгуків12803 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15101
Формула нульового гідравлічного опору. Синтетична амортизаційна рідина для гонок MAXIMA містить присадки останніх розробок для сучасних високопродуктивних амортизаторів. Дуже високий індекс в'язкості (350+ VI) і вкрай низька точка замерзання дозволяють амортизаційної рідини забезпечувати відповідну роботу в широкому температурному діапаз..
512 грн відгуків512 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 13535
Масло для амортизатора Bel-Ray HVI Racing Suspension Fluid призначений спеціально для використання в газонаповнених аммортизаторах задньої підвіски мотоциклів і скутерів і передній/задній підвісці снігоходів і квадроциклів. Масло володіє стабільними характеристиками в'язкості і запобігає знос тертьових поверхонь навіть в екстремальних умовах змаган..
517 грн відгуків517 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15679
Maxima Chain Guard це змащуючий спрей для всіх типів ланцюгів, який містить в собі протизносні присадки, добавки для важких умов роботи і екстремального тиску, забезпечуючи чудову мастило для всіх видів ланцюгів.Об'єм: 445мл ..
367 грн відгуків367 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15678
Мастило №1 в Америці. Високоякісна мастило для O-,X-,Z-ring ланцюгів мотоциклів, ATV, картів та іншої техніки, що використовує ланцюгові передачі. Ексклюзивна Parafilm™ формула наноситься розпиленням як рідина, глибоко проникає і схоплюється у вигляді м'якої воскової плівки, створюючи чудову мастило захищає ланцюг. Відмінний захист від іржі т..
315 грн відгуків315 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15170
MAXIMA V-TWIN PRIMARY FLUID високоякісне трансмісійне мотоциклетне масло на мінеральній основі, створено для високопродуктивних трансмісій і первинних картерів ланцюга.  Розроблено для застосування  у всіх мотоциклах H-D, 1984 року і пізніших випусків моделей H-D® з пружинним зчепленням, з зануреної діафрагмою в масляну ванну.&..
256 грн відгуків256 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15171
Трансмісійне масло на мінеральній основі, спеціально розроблене для використання в 4-, 5 - і 6-швидкісних високопродуктивних коробках передач. Міцна, стійка до зсуву формула призначена для трансмісій Harley-Davidson® або моделей V-Twin без мокрих муфт. Запатентована формула поєднує в собі кращі мінеральні властивості з провідними..
427 грн відгуків427 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15172
Maxima SXS GEAR -це високопродуктивне масло для коробок передач спеціально розроблене для диференціалів гипоидного типу повсюдно зустрічаються в сучасних  UTV. SXS GEAR надає неперевершений захист високонавантажених точок контакту по всій трансмісії транспортного засобу. Видатна захист від екстримальних навантажень при позашляховому застосуван..
345 грн відгуків345 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15173
Розроблена для використання в 2 - і 4-тактних двигунах. Запобігає пробуксовку зчеплення і зводить знос до абсолютного мінімуму. Спеціальний склад ClutchSaver™ забезпечує виняткову змазування і захист від зносу всіх критичних елементів зчеплення і трансмісії.  Безпечно для використання як з алюмінієвими так і зі сталевими ди..
287 грн відгуків287 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15174
Високоякісне мінеральне трансмісійне масло для мотоциклів і квадроциклів.  Також для використання в мотоциклах оснащених роздільними  картерами трансмісії і ланцюга.  Спеціальні присадки знижують тертя, забезпечуючи плавне перемикання. Відмінний захист від іржі, корозії і зносу. Перевершує специфікації трансмісійних мастил..
345 грн відгуків345 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15175
Трансмісійна рідина Bel-Ray Sport Transmission Fluid була спеціально розроблена для унікальних вимог трансмісій мотоциклів SportSTER V-Twin, оснащених «мокрими» зчепленнями. Sport Transmission Fluid володіє легкою плинністю для кращого охолодження зчеплення і забезпечує злагоджену роботу, покращуючи запуск і продовжуючи термін служби зч..
364 грн відгуків364 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15176
Трансмісійне масло Bel-Ray PRIMARY Chaincase Lubricant – мотоциклетне масло преміум класу, спеціально розроблене для змащення ланцюгів головного приводу і зчеплення (primary Chaincase) всіх великих V-Twin мотоциклів. Ідеально підходить для захисту від високих тисків і містить протизносні компоненти, що забезпечують тривалий термін служби ланц..
368 грн відгуків368 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15177
Трансмісійне масло Bel-Ray Big Twin Transmission Oil є многофракционным трансмісійним маслом, спеціально розробленим для ковзних контактів шестірнею тяжелогружених 4-тактних трансмісій. Забезпечує чудовий захист від зносу, плавність перемикання передач і знижує рівень шуму. Відмінна альтернатива оригінальним масел Harley-Davidso..
403 грн відгуків403 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15178
Bel-Ray Thumper Gear Saver Trans 80W-85 - високоякісне 4-тактное трансмісійне масло, яке було розроблено для унікальних вимог 4-тактних мотоциклів, оснащених окремими двигунами і коробками передач. Сформульовані з додатковим захистом для зубчастих передач і підшипників, що підлягають високим крутним моментними навантажень сучасних потужних 4-т..
364 грн відгуків364 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 15180
Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil 75w - синтетичне трансмісійне масло, розроблене під унікальні потреби трансмісій мототехніки зі зчепленням в масляній ванні. Bel-Ray Gear Saver сприяє гарному охолодженню зчеплення і забезпечує надійне зчеплення без прослизань, одночасно запобігаючи знос шестерень коробки передач і забезпечуючи м'якість переклчен..
403 грн відгуків403 грн
0 відгуків
Показано з 1 по 25 із 70 (3 сторінок)