Велооптом
Ваша корзина

Эксклюзив! TROY LEE DESIGNS (США) уже у нас В НАЛИЧИИ >> СМОТРЕТЬ <<

Мотомасло і хімія

Наявність: Є на складі Артикул: 34675
MAXIMA Assembly Grease - особливе високоефективне складальне мастило, яка відмінно підходить для важких і легких умов експлуатації: від форсованих спортивних моторів до будівельної техніки. Унікальний комплексний загущувач з сульфонату кальцію в поєднанні із запатентованою системою присадок забезпечує неперевершену термічну стабільність і екстремал..
91 грн відгуків91 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 32891
Мірна колба Maxima Quick-2-Mix Bottle - пластикова колба для вимірювання пропорції масла, що заливається в бензин для 2Т мотоцикла.  Точна, дуже міцна і стійка до пошкоджень.ОСОБЛИВОСТІ:Стійкий і міцний пластиковий матеріал Ідеально підходить для приготування масляної суміші Можливість гравіювання на колбіХАРАКТЕРИСТИКИ: ..
140 грн відгуків140 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34716
Високоефективна гальмівна рідина, призначена для змащування і захисту найважливіших компонентів гальмівної системи, забезпечуючи при цьому надійну гальмівну здатність. Стабільний склад забезпечує швидкий відгук на роботу машинки, а також ефективність завдяки стійкості до випаровування і втрати в'язкості. Удосконалена хімія протистоїть корозії, окис..
224 грн відгуків224 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34706
Високопродуктивний аерозольний очищувач, суміш особливих миючих агентів, які витісняють вологу і видаляють жир, масло та інші забруднюючі речовини. Високий тиск забезпечує максимальне проникнення в важкодоступні точки. Чудово для очищення свічок запалювання, елементів запалювання, електричних компонентів, або там, де потрібно швидковисихаючий очищу..
224 грн відгуків224 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34976
SYNTHETIC CHAIN ​​GUARD - це ексклюзивна 100% синтетичне мастило для велосипедних ланцюгів. Спеціальна поверхнево-активна формула знижує опір тертю і коченню елементів трансмісії і покращує характеристики перемикання передач. Глибоке проникнення в елементи ланцюга забезпечує безшумну роботу, захищає трансмісію під навантаженням і продовжує термін с..
252 грн відгуків252 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34674
ASSEMBLY LUBE - це спеціальна пленкообразующая мастило, призначене для захисту рухомих компонентів і поверхонь зносу в процесі побудови і початкової обкатки.  Запобігає контакту металу з металом при запуску до подачі достатнього робочого об'єму мастила і забезпечує відмінний захист від іржі і корозії протягом тривалого терміну служби або зберігання..
252 грн відгуків252 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34283
Повністю синтетична рідина на основі складного ефіру, розроблена спеціально для використання в передніх приводах, диференціалах і маточинах SXS / ATV / UTV.  Поверхнево-активний, стійкий до окислення склад зберігає відмінну товщину плівки і стабільність в'язкості при всіх робочих температурах, забезпечуючи максимальні протизносні і протиза..
252 грн відгуків252 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 35011
Стабілізатор палива Bel-Ray All in One Fuel Treatment усуває відомі проблеми, пов'язані з бензином.  Він нейтралізує вплив етанолу на паливну систему, стабілізує паливо під час тривалого зберігання.  Склад запобігає засмічення паливних магістралей, карбюраторів і інжекторів, поява желеподібних утворень або їх затвердіння.  Стабілізатор палива Bel-R..
260 грн відгуків260 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34985
Аерозоль Bel-Ray ® 6 in 1 - це багатоцільове аерозольне мастило, яке містить протизносні присадки, які забезпечують високу міцність плівки з урахуванням виняткової проникаючої здатності цієї змазує рідини.  Bel-Ray 6 in 1 очищає, змащує, захищає від іржі та корозії, витісняє воду і зменшує тертя між поверхнями деталей. Bel-Ray 6 in 1 не пош..
264 грн відгуків264 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 43457
Maxima V-TWIN MINERAL - високоякісне масло на мінеральній основі, спеціально розроблено для V-образних, двоциліндрових двигунів мотоциклів.  Передова система полімерів протистоїть механічному розшарування і температурному розкладанню масла, забезпечуючи неперевершене збереження в'язкості.V-TWIN MINERAL сконструйовано з додавання..
266 грн відгуків266 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 25502
Синтетична суміш на основі ефірів, включає в себе стійкі до зсувними навантажень присадні технології  високопродуктивних, 4-циліндрових мотоциклетних двигунів. Посилена синтетичними ефірами передова формула «Tri-Metallic» знижує температури двигуна, знижує тертя, посилює міцність масляної плівки і збільшує термін служби масла і забезпечує видатну з..
280 грн відгуків280 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34711
Multi-Purpose Penetrant Lube - це чудове універсальне проникаюче мастило-спрей. Забезпечує легке змазування і створює відмінний бар'єр від іржі і корозії. Чудовий для видалення вологи або «відмочування» приіржавілого болтів і гайок. MPPL створює захисну плівку на металі і не завдає шкоди пластику або пофарбованих поверхонь.  Відмінне «зволо..
280 грн відгуків280 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 25528
Maxima Fork Oil - масло для вилок. Maxima - це суміш  преміальної якості, високоякісні гідравлічні олії і присадки, сполучені для придушення піноутворення, окислення, іржі, корозії і збільшення терміну життя сальников. Спеціальна формула Lubricinol захищає рухомі частини, зменшує статичну тертя (тертя спокою) і покращує роботу вилки в широкому діап..
287 грн відгуків287 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34979
Maxima SC1 Bike Polish розроблений на основі тієї ж технології, яка забезпечує неперевершену довговічність і блиск, щоб відновити новий зовнішній вигляд вашого велосипеда. Стійка на поверхні, спеціальна велосипедна формула утворює міцну плівку, яка відштовхує бруд, пісок і сміття. Спеціально розроблений для велосипедних покриттів, SC1 Bike Polish з..
294 грн відгуків294 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34990
Bel-Ray EXL Mineral 4T - моторне масло для 4х-тактних двигунів мотоциклів.  Незважаючи на невисоку ціну і мінеральну основу, масло EXL забезпечує найвищий рівень захисту двигуна і відповідає стандартам API SN і JASO MA2.  Підходить для 4х-тактних двигунів з повітряним / рідинним охолодженням, як з "сухим" так і "мокрим"..
297 грн відгуків297 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 43445
Гідравлічна рідина MAXIMA PLUSH - це сучасна суспензійна рідина для високоефективних систем підвіски MTB.Рідина PLUSH призначена для використання як в вилках, так і в амортизаторах. Поверхнево-активна технологія усуває прилипання, зменшує тертя і значно знижує зусилля, необхідне для легкого відриву на початковому етапі ходу, забезпечу..
308 грн відгуків308 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34705
Maxima Suspension Clean розроблено спеціально для технічних видів спорту. Suspension Clean - це унікальна формула, яка швидко і легко очищає як зсередини так і зовні, залишая чисту поверхню без залишків бруду. Професійна формула об'єднує сильні промислові очисники з потужністю аерозолю. Зайва кількість спрея не зашкодить ущільнювача кільцям..
308 грн відгуків308 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34162
Maxima V-TWIN SEMI-SYNTEHTIC базується на ефірах напівсинтетичне мотоциклетне масло спеціально розроблене для V- образних, двоциліндрових двигунів мотоциклів.  Технологія поверхнево-активних ефірів знижує робочі температури, знижує знос, підвищує міцність масляної плівки і забезпечує підвищений захист. Передова система полімерів п..
314 грн відгуків314 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34166
MAXIMA FULL SYNTETIC - це повністю синтетичне масло для 4-тактних двигунів.  FULL SYNTETIC створено для того щоб, перевершити вимоги JASO MA для чотиритактних двигунів з інтегрованими зчепленнями в масляній ванні. Збалансована система присадок мінімізує відкладення в двигуні, одночасно захищаючи критичні компоненти двигуна, трансм..
322 грн відгуків322 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34712
Maxima Clean Up - це високопродуктивний очищувач емульсійного типу, створений для ретельного очищення ланцюгів без шкоди для кілець ущільнювачів або металевих поверхонь. Чудово працює з алюмінієм.Maxima Clean Up швидко розчиняє і видаляє відкладення, що важко очищаються на ваших ланцюгах. Запобігає втраті потужності.Для кращого ефекту в..
336 грн відгуків336 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 25449
BEL-RAY GEAR SAVER HYPOID GEAR OIL - трансмісійне масло для гіпоїдних передач, що володіє видатною здатністю витримувати екстремальне тиск, забезпечуючи неперевершений захист приводного карданного валу і кінцевим приводів, включаючи диференціали підвищеного тертя. Відповідає або перевершує специфікації API GL-4 і GL-5.   BEL-RAY GEAR SAVER ..
397 грн відгуків397 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 25524
Maxima Racing Fork Fluid є найбільш сучасним продуктом для високо ефективних вилок картриджного типу. Спеціальна суміш,  запобігає спінювання і знос, основа зі стабільною в'язкістю, і кондиціонуюча присадка Lubricinol  герметизує  і запобігає затримку вилки. Індекс в'язкості 150+чудовий для стандартних вилкових масел.Об'єм: 1л  ..
406 грн відгуків406 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 34159
Maxima V-TWIN FULL SYNTEHTIC базується на ефірах. 100% синтетичне мотоциклетне масло спеціально розроблене для V- образних, двоциліндрових двигунів мотоциклів.  Технологія поверхнево-активних ефірів знижує робочі температури, знижує знос, підвищує міцність масляної плівки і забезпечує підвищений захист. Передова система полімерів протистоїт..
409 грн відгуків409 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 25500
Повністю синтетичне масло. MAXIMA PRO PLUS+ — це повністю синтетичне, посилене ефірами, масло для 4-тактних двигунів. PRO PLUS+ створено для того, щоб перевершити вимоги JASO MA для чотиритактних двигунів з інтегрованими зчепленнями в масляній ванні. Збалансована система присадок мінімізує відкладення в двигуні, одночасно захищаюч..
452 грн відгуків452 грн
Наявність: Є на складі Артикул: 43409
Високоефективна охолоджувальна рідина. Coolanol - це готова до використання охолоджуюча рідина, що складається з високоякісного антифризу і деионизированной води, розведених в пропорції 50/50, і упакована в зручну тару. Спеціально складений антифриз містить присадки для захисту вашої системи охолодження від повітряних бульбашок, спінювання,..
476 грн відгуків476 грн
Показано з 1 по 25 із 47 (2 сторінок)