Велооптом
Ваша корзина

Мотомасло і хімія

Наявність:Є в наявності Код: 25447
BEL-RAY HIGH PERFORMANCE FORK OIL  - вилочное масло, розроблене для використання на всіх типах вилок підвіски мотоциклів, включаючи картриджні і двокамерні. Завдяки використанню ретельно підібраних базових масел забезпечується безперебійна робота в широкому діапазоні температур. Фасовка-1 літр. Масло для вилок мотоциклів і велосипедів BEL-RAY H..
457 грн відгуків457 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34675
MAXIMA Assembly Grease - особливе високоефективне складальне мастило, яка відмінно підходить для важких і легких умов експлуатації: від форсованих спортивних моторів до будівельної техніки. Унікальний комплексний загущувач з сульфонату кальцію в поєднанні із запатентованою системою присадок забезпечує неперевершену термічну стабільність і екстремал..
88 грн відгуків88 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34716
Високоефективна гальмівна рідина, призначена для змащування і захисту найважливіших компонентів гальмівної системи, забезпечуючи при цьому надійну гальмівну здатність. Стабільний склад забезпечує швидкий відгук на роботу машинки, а також ефективність завдяки стійкості до випаровування і втрати в'язкості. Удосконалена хімія протистоїть корозії, окис..
216 грн відгуків216 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34706
Високопродуктивний аерозольний очищувач, суміш особливих миючих агентів, які витісняють вологу і видаляють жир, масло та інші забруднюючі речовини. Високий тиск забезпечує максимальне проникнення в важкодоступні точки. Чудово для очищення свічок запалювання, елементів запалювання, електричних компонентів, або там, де потрібно швидковисихаючий очищу..
216 грн відгуків216 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34976
SYNTHETIC CHAIN ​​GUARD - це ексклюзивна 100% синтетичне мастило для велосипедних ланцюгів. Спеціальна поверхнево-активна формула знижує опір тертю і коченню елементів трансмісії і покращує характеристики перемикання передач. Глибоке проникнення в елементи ланцюга забезпечує безшумну роботу, захищає трансмісію під навантаженням і продовжує термін с..
243 грн відгуків243 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34674
ASSEMBLY LUBE - це спеціальна пленкообразующая мастило, призначене для захисту рухомих компонентів і поверхонь зносу в процесі побудови і початкової обкатки.  Запобігає контакту металу з металом при запуску до подачі достатнього робочого об'єму мастила і забезпечує відмінний захист від іржі і корозії протягом тривалого терміну служби або зберігання..
243 грн відгуків243 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34283
Повністю синтетична рідина на основі складного ефіру, розроблена спеціально для використання в передніх приводах, диференціалах і маточинах SXS / ATV / UTV.  Поверхнево-активний, стійкий до окислення склад зберігає відмінну товщину плівки і стабільність в'язкості при всіх робочих температурах, забезпечуючи максимальні протизносні і протиза..
248 грн відгуків248 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 35011
Стабілізатор палива Bel-Ray All in One Fuel Treatment усуває відомі проблеми, пов'язані з бензином.  Він нейтралізує вплив етанолу на паливну систему, стабілізує паливо під час тривалого зберігання.  Склад запобігає засмічення паливних магістралей, карбюраторів і інжекторів, поява желеподібних утворень або їх затвердіння.  Стабілізатор палива Bel-R..
251 грн відгуків251 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43457
Maxima V-TWIN MINERAL - високоякісне масло на мінеральній основі, спеціально розроблено для V-образних, двоциліндрових двигунів мотоциклів.  Передова система полімерів протистоїть механічному розшарування і температурному розкладанню масла, забезпечуючи неперевершене збереження в'язкості.V-TWIN MINERAL сконструйовано з додавання..
260 грн відгуків260 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34281
Maxima V-TWIN SPORTSTER GEAR OIL - трансмісійне масло на мінеральній основі розроблено спеціально для використання в високонавантажених трансмісіях V-Twin Sportster і коробках з ланцюгами в головній передачі.  Міцна формула підтримує товщину масляної плівки і стабільність в'язкості при всіх робочих температурах, зводячи до мінімуму знос ла..
261 грн відгуків261 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34729
Racing High Temp Waterproof Grease - універсальна літієве комплексне мастило, відмінно відштовхує вологу і тримається на металевих поверхнях навіть в найбільш складних умовах. Використовуйте на всіх компонентах мотоциклів: ATV, PWC, причепів і снігоходів. Протистоїть солоній воді. Забезпечує відмінний захист від високих навантажень, екстремальних т..
270 грн відгуків270 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 25502
Синтетична суміш на основі ефірів, включає в себе стійкі до зсувними навантажень присадні технології  високопродуктивних, 4-циліндрових мотоциклетних двигунів. Посилена синтетичними ефірами передова формула «Tri-Metallic» знижує температури двигуна, знижує тертя, посилює міцність масляної плівки і збільшує термін служби масла і забезпечує видатну з..
274 грн відгуків274 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34979
Maxima SC1 Bike Polish розроблений на основі тієї ж технології, яка забезпечує неперевершену довговічність і блиск, щоб відновити новий зовнішній вигляд вашого велосипеда. Стійка на поверхні, спеціальна велосипедна формула утворює міцну плівку, яка відштовхує бруд, пісок і сміття. Спеціально розроблений для велосипедних покриттів, SC1 Bike Polish з..
284 грн відгуків284 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34554
Гідравлічне масло MAXIMA Serene Fluid - високоякісна гідравлічна рідина, розроблена спеціально для використання в гідравлічних підсідлових опорах сидінь (Drop post).  Рекомендована OEM формула знижує тертя, забезпечуючи швидку, тиху дію з мінімальним опором.  Формула з високим індексом в'язкості забезпечує постійну швидкість падіння і..
286 грн відгуків286 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 34711
Multi-Purpose Penetrant Lube - це чудове універсальне проникаюче мастило-спрей. Забезпечує легке змазування і створює відмінний бар'єр від іржі і корозії. Чудовий для видалення вологи або «відмочування» приіржавілого болтів і гайок. MPPL створює захисну плівку на металі і не завдає шкоди пластику або пофарбованих поверхонь.  Відмінне «зволо..
293 грн відгуків293 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 25528
Maxima Fork Oil - масло для вилок. Maxima - це суміш  преміальної якості, високоякісні гідравлічні олії і присадки, сполучені для придушення піноутворення, окислення, іржі, корозії і збільшення терміну життя сальников. Спеціальна формула Lubricinol захищає рухомі частини, зменшує статичну тертя (тертя спокою) і покращує роботу вилки в широкому діап..
293 грн відгуків293 грн Купити
Показано з 1 по 18 із 63 (4 сторінок)