Велооптом
Ваша корзина

Ліхтарі

Наявність: Є на складі Артикул: 10543
ОПИС:Простий і надзвичайно компактний налобний ліхтар PETZL ZIPKA для ближнього світла і пересувань. 200 люмен.Простий і ультра-компактний налобний ліхтар ZIPKA забезпечує широкий промінь світла потужністю 200 люмен. Ексклюзивний втягується шнур (патент Petzl) робить ліхтар максимально компактним і забезпечує найрізноманітніші способи носіння..
1138 грн відгуків1138 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10544
ОПИС:Ультра-компактний налобний ліхтар PETZL ZIPKA для ближнього освітлення і рухуZIPKA стане Вам попутником, куди б Ви не вирушили. Втягуємося нитка робить ліхтар дуже компактним і дозволяє надягати цей ліхтар куди завгодно. Широкий промінь забезпечує хорошу видимість під час коротких пересувань. Максимальна яскравість — 80 люмен, даль..
1138 грн відгуків1138 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10541
ОПИС:Над-яскравий налобний ліхтар з великим кутом розсіювання. Універсальний, підходить до різних видів активного відпочинку таким, як спелеологія, біг по пересіченій місцевості, альпінізм і бігові лижі. Рівень захисту IP66. Надпотужний налобний ліхтар, 4 режими світіння, перезаряджувана батарея ACCU 2 ULTRA Вага (з батареєю): 370 р Нап..
14461 грн відгуків14461 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10542
ОПИС:Ультрапотужний налобний ліхтар з трьома рівнями освітлення і акумулятором ACCU 2 ULTRA. Виняткова потужність від Petzl - ультрапотужний і ергономічний налобний ліхтар. Розроблений для таких видів спорту, які передбачають переміщення з великою швидкістю, наприклад, для бігу по пересіченій місцевості. ULTRA дає потужний регульований світло..
13576 грн відгуків13576 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10540
ОПИС:Простий, компактний налобний ліхтар PETZL TIKKINA для ближнього світла. 150 люмен.Налобний ліхтар TIKKINA забезпечує широкий промінь світла потужністю 150 люмен для ближнього освітлення. Цей простий, компактний налобний ліхтар з тривалим часом роботи стане незамінним помічником для кемпінгу, трекінгу або для повсякденних побутових потреб..
740 грн відгуків740 грн
1 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10539
ОПИС:Компактний налобний ліхтар PETZL TIKKA для ближнього світла і пересувань. 200 люмен.Простий і компактний налобний ліхтар TIKKA забезпечує широкий промінь світла потужністю 200 люмен. Завдяки тривалій автономності ліхтар TIKKA ідеально підходить для таких заходів, як кемпінг, трекінг або подорожі, а також для повсякденного використання вд..
1138 грн відгуків1138 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10538
ОПИС:Налобний ліхтар PETZL TIKKA для бівуакаШирокий промінь і два режиму в ліхтарі TIKKA дозволяють працювати на бівуаку або в наметі, а також використовувати його при ходьбі. Максимальна яскравість — 100 люмен, дальність — 55 метрів. Ліхтар має два режими освітлення для різних ситуацій і підходить для будь-яких погодних умов (IP ..
1138 грн відгуків1138 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10533
ОПИС:Компактний налобний ліхтар PETZL TACTIKKA + з функцією білого або червоного освітлення. 250 люмен.Призначений для періодичного використання налобний ліхтар TACTIKKA + потужністю в 250 люмен підтримує різні режими роботи: ближнє світло для роботи поблизу, фокусированное далеке освітлення для руху і червоне освітлення для збереження можлив..
1423 грн відгуків1423 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10535
ОПИС:Компактний налобний ліхтар PETZL TACTIKKA з функцією білого або червоного освітлення. 200 люмен.Призначений для періодичного використання налобний ліхтар TACTIKKA потужністю в 200 люмен підтримує різні режими роботи: ближнє світло для роботи поблизу, фокусированное далеке освітлення для руху і червоне освітлення для збереження можливості..
1166 грн відгуків1166 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10536
ОПИС:Компактний налобний ліхтар PETZL TACTIKKA + з технологією CONSTANT LIGHTINGЛіхтар TACTIKKA + розроблений для активностей, де ключовим фактором є скритність: полювання, риболовля, спостереження за природою і т. п. Змішаний промінь пристосований для ближнього освітлення і руху. Червоне світло — для скритності, коли це необхідно. Техн..
1423 грн відгуків1423 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10534
ОПИС:Компактний налобний ліхтар PETZL TACTIKKA + з технологією CONSTANT LIGHTING Ліхтар TACTIKKA + розроблений для активностей, де ключовим фактором є скритність: полювання, риболовля, спостереження за природою і т. п. Змішаний промінь пристосований для ближнього освітлення і руху. Червоне світло — для скритності, коли це необхідно..
1423 грн відгуків1423 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10532
ОПИС:Тактичний налобний ліхтар PETZLSTRIX VL з різними способами носіння,з білим і кольоровим світлом Ліхтар STRIX VL спеціально розроблений для військових,щоб відповідати всім вимогам під час проведення тактичних операцій,де ключовим фактором є скритність. При будь-якому способі носіння ліхтаря, подвійна поворотна система дозволяє направити сві..
3613 грн відгуків3613 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10546
ОПИС:Тактичний налобний ліхтар PETZLSTRIX IR з різними способами носіння,з видимим і інфрачервоним світлом Ліхтар STRIX IR спеціально розроблений для військових,щоб відповідати всім вимогам під час проведення тактичних операцій,де ключовим фактором є скритність. При будь-якому способі носіння ліхтаря, подвійна поворотна система дозволяє направит..
6771 грн відгуків6771 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10531
ОПИС:Область застосування: Налобні ліхтарі Види туризму: Альпінізм, Гірський туризм, Місто, Каньонінг, Ледолазание, Маршрути Via ferrata, Промисловий альпінізм, Скелелазіння, Скі-альпінізм, Рятувальні роботи, Спелеологія, Телемарк, Трекінг Універсальний червоний сигнальний ліхтар. Завдяки цьому сигнального ліхтаря, людина буде видно в тем..
541 грн відгуків541 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10530
ОПИС:Компактний, що перезаряджається і «розумний» налобний ліхтар PETZL REACTIK з технологією REACTIVE LIGHTINGЗі світловим потоком в 220 люмен ліхтар REACTIK ідеальний для динамічних і інтенсивних видів спорту. За рахунок сенсора REACTIK аналізує освітлення навколишнього середовища і миттєво підлаштовує яскравість, виходячи з пот..
2987 грн відгуків2987 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10529
ОПИС:Налобний ліхтар на акумулятор з можливістю налаштування типу освітлення. - Налобний ліхтар дозволяє залишати руки вільними для роботи: ліхтар може кріпитися на касці, на голові з допомогою головного ременя, встановлений на поверхню - Літій-ионн полімерний акумулятор заряджається від зарядного пристрою протягом 3-х годин Три рівня рег..
5121 грн відгуків5121 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10528
ОПИС:Налобний ліхтар PETZL PIXA 3 з трьома типами світлового променя, адаптований для роботи з близкоросположенными об'єктами, для руху і для освітлення віддалених об'єктівНалобний ліхтар PIXA 3 залишає руки вільними для роботи: може носитися на голові з допомогою головного ременя, може кріпитися до касці або розташовуватися на землі. Сп..
2703 грн відгуків2703 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10527
ОПИС:Налобний ліхтар PIXA розроблений для професіоналів, які часто працюють в темряві. PIXA дозволяє працювати комфортно і ефективно з вільними руками. Основні особливості: міцність, надійність, простота використання, універсальність. Лінійка PIXA містить три моделі для різного використання. Універсальний налобний ліхтар дозволяє працювати..
2105 грн відгуків2105 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10526
ОПИС:Налобний ліхтар PIXA розроблений для професіоналів, які часто працюють в темряві. PIXA дозволяє працювати комфортно і ефективно з вільними руками. Основні особливості: міцність, надійність, простота використання, універсальність. Лінійка PIXA містить три моделі для різного використання. Налобний ліхтар з широким, однорідним пучком для..
1309 грн відгуків1309 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10548
ОПИС:Ультракомпактний аварійний налобний ліхтар PETZL e+LITE. 50 люмен.Дуже легкий і компактний аварійний налобний ліхтар e+LITE зручно завжди мати при собі. Завдяки своєму транспортировочному чохлу, ліхтар готовий до використання в будь-який момент і може зберігатися протягом десяти років (в якості аварійного запасного ліхтаря) в рюкзаку, ку..
996 грн відгуків996 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 14413
Ультра-легкий, що перезаряджається і водостійкий налобний ліхтар Ультра-легкий ліхтар (всього 35 грам) поміститься у вас на долоні. Максимальна яскравість - 200 люмен. Розроблений для щоденного використання в різних цілях: тренування в місті, в горах або на морі. Практичний і зручний: заряджається від стандартного Micro USB. Тонкий і швидко регу..
1992 грн відгуків1992 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10549
ОПИС:Компактний ліхтар PETZL ACTIK з регульованим пучком, червоним світлом, розроблений для outdoor. 300 люмен.Налобний ліхтар ACTIK володіє потужністю 300 люмен. Завдяки змішаного променю, ліхтар ACTIK ідеально підходить для таких аутдор-активностей, як альпінізм, біг, хайкінг і туризм. Червоне світло зберігає нічний зір і не сліпить очі інш..
1508 грн відгуків1508 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10547
ОПИС:Захисний транспортний кейс для компактних налобних ліхтарів PETZL, який розсіює світло в режимі кемпінгової лампи.Налобний ліхтар, поміщений всередину NOCTILIGHT, стає кемпінгової лампою з комфортним розсіяним світлом, яку можна поставити на будь-яку поверхню, підвісити в наметі або під тентом, прикріпити до ременя... Налобний ліхта..
626 грн відгуків626 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10545
ОПИС:Компактний налобний ліхтар PETZL TACTIKKA +RGB з функцією білого або червоного/зеленого/синього освітлення. 250 люмен.Призначений для періодичного використання налобний ліхтар TACTIKKA +RGB потужністю в 250 люмен підтримує різні режими роботи: ближнє світло для роботи поблизу, фокусированное далеке освітлення для руху і червоне, зелене а..
1792 грн відгуків1792 грн
0 відгуків
Наявність: Є на складі Артикул: 10550
ОПИС:Перезаряджається, компактний налобний ліхтар PETZL ACTIK CORE з регульованим пучком та червоним світлом, розроблений для outdoor. 350 люмен.Перезаряджається налобний ліхтар ACTIK CORE володіє потужністю 350 люмен, яка, у сукупності зі змішаним променем, робить ліхтар ACTIK CORE ідеальним для альпінізму, бігу і туризму. Ліхтар оснаще..
1935 грн відгуків1935 грн
0 відгуків
Показано з 1 по 25 із 25 (1 сторінок)

У нас ми пропонуємо Вам купити Ліхтарі за смішними цінами. У магазині velooptom.com.ua Ви можете подивитися фото, відгуки Ліхтарі. Безкоштовна доставка по Україні в Запоріжжя, Львів, Житомир, Суми, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Кіровоград, Київ, Харків, Одеса, Чернігів. Наш магазин надає гарантію на всі товари