Велооптом
Ваша корзина

Запчастини для підседільного штиря Merida DROPPER POST BARREL NUT WITH SCREW FOR UNIVERSAL LEVER BK

Наявність Продано
Запчастини для підседільного штиря Merida DROPPER POST BARREL NUT WITH SCREW FOR UNIVERSAL LEVER BK
Запчастини для підседільного штиря Merida DROPPER POST BARREL NUT WITH SCREW FOR UNIVERSAL LEVER BK
  • Наявність: Товар продано
  • Гарантія Merida: пожизненная на раму, 1 год — навес
  • Код: 160472
  • Артикул: 2073069141
  • Бренд: Merida ( Германия )
88 грн
відгуків 88 грн
88 грн
Купити
Товар проданий

Доставка

Укрпошта від 40 грн Нова Пошта від 70 грн Самовивіз Київ, Запоріжжя

Гарантії

Оригінальний товар
Merida Германия
Гарантія: пожизненная на раму, 1 год — навес
Експрес Back
14 діб
Повернення / Заміна
Strong Pack
надійна упаковка
Додатковий захист товару
Запчастини для підседільного штиря Merida DROPPER POST BARREL NUT WITH SCREW FOR UNIVERSAL LEVER BK Запчастини для підседільного штиря Merida DROPPER POST BARREL NUT WITH Merida (Германия) Гарантія Merida: пожизненная на раму, 1 год — навес Продано 88 грн Товар продано

Доставка

від 40 грн2-3 дні від 70 грн1-2 дні Free доставка?

Оплата

Опис

MERIDA UNIVERSAL LEVER TOP - це змінний важіль для дроппера MERIDA. Конструкція дозволяє встановлювати його ліворуч чи праворуч, над або під кермом. Кабельна напрямна не входить до комплекту.

Деталі про Виробника

Ми офіційні дилери Merida

Merida – один із провідних брендів велосипедів по всьому світу. Ця компанія була створена в 1972 році в Тайвані і має філії в Німеччині, Великобританії, Швейцарії та інших країнах. В даний час Merida – одна з найбільших світових компаній із виробництва велосипедів. Merida виробляє великий асортимент велосипедів для будь-яких видів спорту, включаючи дорожні, гірські, тріал, міські та BMX-велосипеди. Останнім часом компанія почала пропонувати ультралегкі велосипеди для перегонів. Крім того, Merida виробляє також аксесуари для велосипедів, включаючи кошики, світловідбивачі та спортивне спорядження. Merida завжди прагне надати своїм покупцям найкращу якість велосипедів та послуг. Компанія укладає договори з найкращими світовими велоспортсменами та виробляє незвичайні дизайни для велосипедів. Професійні механіки та дизайнери Merida використовують найсучасніші технології та матеріали для виробництва продукції високої якості. Merida також підтримує велику кількість заходів для просування велоспорту. Вона підтримує велоклуби та благодійні організації по всьому світу, що допомагає просувати велосипедну культуру.

Відео Merida

Размеры Merida