Велооптом
Ваша корзина

Жилети

Наявність: Є на складі Код: 71626
Жилет Garneau Nova 2 Cycling Vest має анатомічний крій з подовженою спиною, що закриває поперек. На задній частині куртки розміщена силіконова вставка, що запобігає сповзанню. Модель має проклеєні шви і повнорозмірну водонепроникну блискавку з вітрозахисної планкою. У верхній частині блискавки розташована спеціальна вставка, що запобігає натирання ..
1350 грн відгуків1350 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 69948
Жилет Garneau Edge Cycling Vest має анатомічний крій з подовженою спиною, що закриває поперек. На задній частині куртки розміщена силіконова вставка, що запобігає сповзанню. Модель має проклеєні шви і повнорозмірну водонепроникну блискавку з вітрозахисної планкою. У верхній частині блискавки розташована спеціальна вставка, що запобігає натирання ши..
2430 грн відгуків2430 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62141
Цей класичний велосипедний жилет отримав оновлення щодо водовідштовхувальної здатності та поєднує нейлон Ripstop із сіткою для правильного захисту під час тривалих спусків або в прохолодні дні. Завдяки нашій ексклюзивній технології PI Dry® спереду захищає від бризок води та вологого туману. Веложилет настільки компактний, що легко поміщається в киш..
2675 грн відгуків2675 грн Купити
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)