Велооптом
Ваша корзина

Захист шиї велосипедиста

Утеплювач шиї FOX POLARTEC NECK GAITER, One Size
Зроблено в США
Наявність: Є на складі Код: 42254
Утеплювач шиї FOX POLARTEC NECK GAITER, One Size Утеплювач шиї з тканини Polartec®, розроблений, щоб утримувати шию і голову в теплі в холодни дні. Тканина утеплювача Polartec® активно регулює тепло, щоб тримати вас в теплі і сухості.Polartec® Neck Gaiter - незамінна річ для катання в холодну пору року будь-якого гонщика. ОСОБЛИ..
635 грн відгуків635 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 14973
Leatt представив більш легку і, що важливо, більш дешеву модель у своїй знаменитій лінійці захисту шиї GPX 3.5.  Дитяча захист шиї Leatt brace GPX 3.5 - поєднує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT - це технологія ALPT (технологоя альтернативної навантаження).  Щоб ще більше оптимізувати п..
5535 грн відгуків5535 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 28149
Leatt представив більш легку і, що важливо, більш дешеву модель у своїй знаменитій лінійці захисту шиї GPX 3.5. Захист шиї Leatt brace GPX 3.5 - поєднує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT - це технологія ALPT (технологоя альтернативної навантаження). Щоб ще більше оптимізувати посадку передбачен..
6345 грн відгуків6345 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 15418
Захист шиї Leatt STX Road для дорожніх мотоциклів. Використання захисту шиї Leatt STX дозволяє захистити райдера в самих екстремальних умовах. Leatt STX є ідеальним захистом для їзди мотоциклах класу: стріт та спорт. Запатентована технологія дозволяє оптимально розподілити силу удару при падінні, тим самим захищає мотоцикліста від пошко..
8910 грн відгуків8910 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 42359
Захист шиї Leatt brace GPX 5.5 - комбінує в собі комфорт, ефективність та безпеку. Нове покоління нашийників LEATT - це технологія ALPT (технологоя альтернативної навантаження). Вона дає оптимальну посадку захисту. Ніяка інша захист не відрізняється таким широким набором реуліровок, як Leatt GPX 5.5. Передні і задні регулятори для фіксації SureFit ..
9585 грн відгуків9585 грн Купити
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

У нас ми пропонуємо Вам купити Захист шиї велосипедиста по шок цінами. У нас Ви можете знайти фото, відгуки Захист шиї. Доставка безкоштовно по Україні в Запоріжжя, Кривий Ріг, Кіровоград, Чернігів, Суми, Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир. Магазин velooptom.com.ua гарантує якість всіх товарів