Велооптом
Ваша корзина

Задні дитячі крісла

Наявність: Є в наявності Код: 47461
Дитяче крісло BASELI Стандарт з кріпленням на раму.Відповідає стандарту EN 14344. Сталева конструкція з якісним пластиковим корпусом.Сидіння має регульовані підніжки для ніг з ремінцями безпеки, що запобігають контакту між колесом дитини та ногами.Велика підкладка для максимального комфорту.Ремені безпеки зручні і в той же час запобігають перекидан..
1571 грн відгуків1571 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 38246
Дитяче крісло BASELI Carrier з кріпленням на багажник.Відповідає стандарту EN 14344. Сталева конструкція з якісним пластиковим корпусом.Сидіння має регульовані підніжки для ніг з ремінцями безпеки, що запобігають контакту між колесом дитини та ногами.Велика підкладка для максимального комфорту. Ремені безпеки зручні і в той же час запобігають перек..
1571 грн відгуків1571 грн Купити
Наявність: На складе Код: 13187
Дитяче сидіння BASELI Carrier з кріпленням на багажник. Відповідає європейським стандартам (EN 14344). Сталеві конструкції з високоякісним пластиковим корпусом. Сидіння має регульовані опори для ніг з захисними ременями для запобігання контакту між колесом і ніжками дитини. Обладнано великий підкладкою для максимального комфорту. Ремені безпеки зру..
1571 грн відгуків1571 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 19913
Продукція THULE обміну та поверненню не підлягає. Даний товар відвантажується тільки після передоплати. Міцне і надійне дитяче велосипедне сидіння з кріпленням ззаду для щоденних прогулянок і міського відпочинку.Їзда на велосипеді стане для дитини набагато безпечніше завдяки регульованому ременю безпеки з трьома точками кріпле..
3398 грн відгуків3398 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 19834
Продукція THULE обміну та поверненню не підлягає. Даний товар відвантажується тільки після передоплати. Неймовірно продумане, функціональне і стильне дитяче велосипедне сидіння для щоденних прогулянок.Дитяче велосипедне сидіння швидко і легко встановлюється на велосипед і кріпиться до заднього багажника з вікном EasyFit або ба..
4078 грн відгуків4078 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 19910
Продукція THULE обміну та поверненню не підлягає. Даний товар відвантажується тільки після передоплати. Thule RideAlong являє розумні інноваційні рішення, реалізовані в інтуїтивно зрозуміле, безпечний і легкий у використанні дитяче велосипедне сидіння для кріплення ззаду, яке виведе ваші щоденні прогулянки або сімейні поїздки на вело..
4758 грн відгуків4758 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 19841
Продукція THULE обміну та поверненню не підлягає. Даний товар відвантажується тільки після передоплати. Легке і безпечне дитяче велосипедне сидіння, встановлюється ззаду. Сучасний дизайн і неперевершений комфорт для вашої дитини.Максимальний комфорт і безпека завдяки регульованим 5-точкового ременя безпеки з підкладкою за Ст..
4758 грн відгуків4758 грн Купити
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)