Велооптом
Ваша корзина

Sigma ROX 12.0 Sport Set

Sigma ROX 12.0 Sport Set купити
Sigma ROX 12.0 Sport Set купити
Sigma ROX 12.0 Sport Set купити
Sigma ROX 12.0 Sport Set купити
Sigma ROX 12.0 Sport Set
16861 грн
відгуків 16861 грн
  • Наявність: Архив
  • Артикул: 13070-01

Доступні варіанти

Нема в наявності. Архівний товар
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней

Інноваційний підхід до навігації

Можеш задати адресу або позначити точку на карті, або вибрати щось із "цікавих точок" (POI) - можливості навігації не мають кордонів. Ти відкритий для спонтанних рішень і освоєння нових маршрутів - функція "Draw my Route" саме для тебе. Обирай бажаний тип місцевості та дорожнього покриття, ROX12.0 запропонує найкращий маршрут. Карти Північної Америки і Європи вже завантажені на пристрій. Додаткові докладні карти доступні для безкоштовного завантаження з OpenStreetMaps.
 

Тренуйся як профі

Отримуй максимум з ROX 12.0. Настрій персональні спортивні профілі для швидкого перегляду під час тренувань (доступні 30 різних параметрів). До початку тренування, створи його програму безпосередньо на пристрої. За бажанням настрій повідомлення режиму гідратації та харчування для підтримання водного або енергетичного балансу.
 

надійні комплектуючі

З докладними картами, потужним процесором і швидким пошуком сигналу GPS - ROX 12.0 готовий до старту, коли і ти. Кольоровий сенсорний дисплей залишається однаково чітким і яскравим незалежно від того, тренуєшся під палючим літнім сонцем або сірого похмурого дня. Стандарт захисту IP67 (пил, бруд і вода) дозволяє використання будь-яких погодних умовах.
 

просте управління

З сенсорним дисплеєм і зручним меню управління ROX 12.0 так само просто як і смартфоном. Інтерфейс з великими символами і іконками, операційна система логічна і зрозуміла. Повернутися в головне меню можна в будь-який момент натисканням кнопки Home.
 

Wi-Fi обмін даними

Вбудований WiFi модуль дозволяє завантажувати маршрути поїздок з Strava, Komoot або GPSies напрямку. Обмін даними з DATA CENTER і SIGMA LINK теж відбувається через WiFi і SIGMA CLOUD. Докладна інформація про Ваших поїздки синхронізується автоматично, і буде доступна, як тільки заходиш в свій аккаунт. ROX12.0 підключається до мобільного точки доступу, якщо мережа WiFi недоступна.
 

яскравий дизайн

Набридло чорне? Додаткова опція для ROX 12.0 - змінні кейси, які доступні в кольорах "wild orange ',' sky blue 'and' lime green". Кожен кейс комплектується сетом кольорових кнопок.

Написать отзыв