Велооптом
Ваша корзина

Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS (Uranium Black, XS/S)

Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS (Uranium Black, XS/S)
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS (Uranium Black, XS/S)
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS (Uranium Black, XS/S)
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS (Uranium Black, XS/S)
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS (Uranium Black, XS/S)
6800 грн
відгуків 6800 грн
 • Наявність: Є на складі
 • Артикул: 29787
Ви обрали варіант
Київ: поставка 3-5 діб. Самовивіз ул. Ахматової 32/18 Запоріжжя: поставка 3-5 діб. Самовивіз бул. Шевченко, 27 По Україні: 3-5 діб. Доставка Новою поштою
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней

Шолом POC Fornix Backcountry MIPS - міцний і легкий шолом з чудовою вентиляцією, чудово захистить вас від сильних ударів, так і від невеликих пошкоджень. Шолом, який є одним із самих безпечних і гарантує максимальний захист для голови.

Технологія MIPS зменшує обертальну силу при дотичних ударах, а арамідний конструкція розподіляє удар по всій поверхні шолома. Таким чином, шолом Fornix Backcountry MIPS однаково добре вберігає від прямих і бічних ударів і зменшує точкову силу удару. А це означає, що ваш мозок і голова завжди будуть у повній безпеці під час катання на лижах і сноуборді.


Вага: 450 р
Матеріал зовнішньої оболонки: полікарбонат
Посилююча конструкція: арамідні волокна
Внутрішня оболонка: in-mold EPS (in-mold спінений полистирен)
Розміри: XS-S (51-54 см), M-L (55-58 см), XL-XXL (59-62 см)
Сертифікація: EN 1077-B, ASTM 2040


Особливості зимового шолома POC Fornix Backcountry MIPS:

 • технологія MIPS для захисту від дотичних ударів, гасить обертальний силу удару
 • арамідні волокна зміцнюють конструкцію шолома і розсіюють удар по всій поверхні, зменшуючи силу дії на окремі ділянки голови
 • технологія in-mold робить шолом дуже міцним і надійним
 • можна відрегулювати вентиляцію в залежності від вашої активності або температури повітря
 • спеціальні вентиляційні отвори, які покращують виведення вологи і терморегулюцию під лижної маскою
 • рефлектор Recco для пошуку під лавиною
 • фіксація для лижної маски
 • система регулювання розмірів для комфортного і безпечного використання шолома
 • міжнародна сертифікація безпеки

 

Технології та матеріали

Арамідне посилення - литі арамідні перемички підсилюють конструкцію шолома і зменшують силу удару. Перемички розподіляють силу і розсіюють енергію удару по всій поверхні шолома, зменшують ймовірність пошкодження найбільш уразливих ділянок голови.

Арамід - надміцний матеріал, який своїми міцнісними властивостями аналогічний до кевлару і стали, однак має дуже легку вагу.

Expanded Polystyrene (EPS) - спінений полистирен, перевірений і надійний матеріал. Вже багато років використовується як внутрішній шар захисних шоломів, забезпечує відмінний захист при падіннях і ударах. Стійкий і легкий матеріал.

Технологія in-mold - технологія виготовлення шоломів з цельноформированными внутрішнім і зовнішнім захисними шарами. За цією технологією міцна зовнішня оболонка сплавливается разом з внутрішнім спіненим шаром. Такі шоломи більш надійні і мають міцну структуру, що при ударах не розпадаються і використовуються професійними спортсменами.

MIPS (Multi-directional Impact Protection System) - система захисту від непрямих ударів. Зменшує вплив обертальної сили в разі дотичних ударів. Звичайні шоломи призначені для захисту від прямих ударів, але вони погано захищають від бічних і дотичних ударів. Зате система MIPS розрахована на захист і від таких ударів: при дотичному взаємодії MIPS поглинає силу удару завдяки невеликому обертанню внутрішньої оболонки щодо зовнішнього захисного шару.

Recco - система пошуку людей під сніговими засипати і лавинами. Складається з двох елементів: пасивного рефлектора і датчика пошуку. Рефлектор монтується в шоломи і дозволяє за лічені хвилини визначити місцезнаходження людини під снігом. Рефлектор Recco не вимагає активації, зарядки та інших спеціальних дій.