Велооптом
Ваша корзина

Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS

Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS
Шолом гірськолижний POC Fornix Backcountry MIPS
6800 грн
відгуків 6800 грн
 • Наявність: Є на складі
 • Артикул: 29788
Потрібно обрати варіант
Київ: поставка 3-5 діб. Самовивіз ул. Ахматової 32/18 Запоріжжя: поставка 3-5 діб. Самовивіз бул. Шевченко, 27 По Україні: 3-5 діб. Доставка Новою поштою
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней

Шолом POC Fornix Backcountry MIPS - міцний і легкий шолом з чудовою вентиляцією, чудово захистить вас від сильних ударів, так і від невеликих пошкоджень. Шолом, який є одним із самих безпечних і гарантує максимальний захист для голови.

Технологія MIPS зменшує обертальну силу при дотичних ударах, а арамідний конструкція розподіляє удар по всій поверхні шолома. Таким чином, шолом Fornix Backcountry MIPS однаково добре вберігає від прямих і бічних ударів і зменшує точкову силу удару. А це означає, що ваш мозок і голова завжди будуть у повній безпеці під час катання на лижах і сноуборді.


Вага: 450 р
Матеріал зовнішньої оболонки: полікарбонат
Посилююча конструкція: арамідні волокна
Внутрішня оболонка: in-mold EPS (in-mold спінений полистирен)
Розміри: XS-S (51-54 см), M-L (55-58 см), XL-XXL (59-62 см)
Сертифікація: EN 1077-B, ASTM 2040


Особливості зимового шолома POC Fornix Backcountry MIPS:

 • технологія MIPS для захисту від дотичних ударів, гасить обертальний силу удару
 • арамідні волокна зміцнюють конструкцію шолома і розсіюють удар по всій поверхні, зменшуючи силу дії на окремі ділянки голови
 • технологія in-mold робить шолом дуже міцним і надійним
 • можна відрегулювати вентиляцію в залежності від вашої активності або температури повітря
 • спеціальні вентиляційні отвори, які покращують виведення вологи і терморегулюцию під лижної маскою
 • рефлектор Recco для пошуку під лавиною
 • фіксація для лижної маски
 • система регулювання розмірів для комфортного і безпечного використання шолома
 • міжнародна сертифікація безпеки

 

Технології та матеріали

Арамідне посилення - литі арамідні перемички підсилюють конструкцію шолома і зменшують силу удару. Перемички розподіляють силу і розсіюють енергію удару по всій поверхні шолома, зменшують ймовірність пошкодження найбільш уразливих ділянок голови.

Арамід - надміцний матеріал, який своїми міцнісними властивостями аналогічний до кевлару і стали, однак має дуже легку вагу.

Expanded Polystyrene (EPS) - спінений полистирен, перевірений і надійний матеріал. Вже багато років використовується як внутрішній шар захисних шоломів, забезпечує відмінний захист при падіннях і ударах. Стійкий і легкий матеріал.

Технологія in-mold - технологія виготовлення шоломів з цельноформированными внутрішнім і зовнішнім захисними шарами. За цією технологією міцна зовнішня оболонка сплавливается разом з внутрішнім спіненим шаром. Такі шоломи більш надійні і мають міцну структуру, що при ударах не розпадаються і використовуються професійними спортсменами.

MIPS (Multi-directional Impact Protection System) - система захисту від непрямих ударів. Зменшує вплив обертальної сили в разі дотичних ударів. Звичайні шоломи призначені для захисту від прямих ударів, але вони погано захищають від бічних і дотичних ударів. Зате система MIPS розрахована на захист і від таких ударів: при дотичному взаємодії MIPS поглинає силу удару завдяки невеликому обертанню внутрішньої оболонки щодо зовнішнього захисного шару.

Recco - система пошуку людей під сніговими засипати і лавинами. Складається з двох елементів: пасивного рефлектора і датчика пошуку. Рефлектор монтується в шоломи і дозволяє за лічені хвилини визначити місцезнаходження людини під снігом. Рефлектор Recco не вимагає активації, зарядки та інших спеціальних дій.