Велооптом
Ваша корзина

Протеїновий батончик Nutrixxion Protein Bar, 35 г

Протеїновий батончик Nutrixxion Protein Bar, 35 г
Протеїновий батончик Nutrixxion Protein Bar, 35 г
66 грн
відгуків 66 грн
  • Наявність: Є на складі
  • Артикул: 23695
Потрібно обрати варіант
Київ: поставка 3-5 діб. Самовивіз ул. Ахматової 32/18 Запоріжжя: поставка 3-5 діб. Самовивіз бул. Шевченко, 27 По Україні: 3-5 діб. Доставка Новою поштою
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней

Протеїновий батончик - ваш ідеальний перекус!

 

Не багато і не мало. Смачно, корисно і з низьким вмістом цукру. Ці атрибути дуже хорошим аргументом на користь наших протеїнових батончиків. Ми часто стикаємося з проблемою відсутності вільного часу між роботою, домашніми справами і спортом. Кожному знайома ситуація «ось ще хвилинку дороблю, а потім швиденько і ще встигну ...», тільки ця «хвилинка» розтягується і часу на здорове харчування, приготування їжі і заняття спортом не залишається. Цього більше не повинно траплятися! У поєднанні зі збалансованим харчуванням і достатньої фізичної активності наш протеїновий батончик є дуже хорошим доповненням насамперед в області нормалізації ваги. Його можна вживати як швидкий перекус на роботі і як солодкий снек з чистою совістю, без почуття провини за зайві з'їдені калорії.


 

Переваги:


Низький рівень цукру.
Чотири смаку.
11г високоякісного протеїну. 

 

Зберігати в прохолодному сухому місці. Зроблено в ЄС.

 

Продукт не повинен використовуватися в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування, а також здорового способу життя.

Велосипеды CUBE 2021 уже в наличии >> ЗДЕСЬ <<, а также MERIDA 2021 >> ЗДЕСЬ <<