Велооптом
Ваша корзина

Profilter купити

Наявність: Є на складі Код: 49193
Масляні фільтри ProFilter Premium Oil Filters виготовлені за технологією M-Pleat. Ця технологія заснована на використанні конструктивно структурованої паперу, що дозволяє збільшити площу фільтрації і підвищити здатність утримування забруднень. Так само технологія M-Pleat дозволяє збільшити термін служби фільтра на 20-30%. Все накручувальні філь..
274 грн відгуків274 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 49191
Масляні фільтри ProFilter Premium Oil Filters виготовлені за технологією M-Pleat. Ця технологія заснована на використанні конструктивно структурованої паперу, що дозволяє збільшити площу фільтрації і підвищити здатність утримування забруднень. Так само технологія M-Pleat дозволяє збільшити термін служби фільтра на 20-30%. На всі фільтри розповс..
162 грн відгуків162 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 49192
Масляні фільтри ProFilter Premium Oil Filters виготовлені за технологією M-Pleat. Ця технологія заснована на використанні конструктивно структурованої паперу, що дозволяє збільшити площу фільтрації і підвищити здатність утримування забруднень. Так само технологія M-Pleat дозволяє збільшити термін служби фільтра на 20-30%. На всі фільтри розповс..
131 грн відгуків131 грн Купити
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
показать/скрыть описание