Велооптом
Ваша корзина

Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall

Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall

Lezyne Sport Floor Drive Tall


 

Насос дозволить вам швидко підкачати спущене колесо улюбленого велосипеда. Сталевий корпус робить конструкцію максимально міцною і зносостійкою. Зручна дерев'яна ручка забезпечує легкість експлуатації. Насос оснащений точним манометром, довгим шлангом і зручною ножною педаллю. Максимальний тиск насоса становить 220 psi. Насос підтримує два типи ніпеля - AV/SV. Такий насос зручно брати з собою, так як він не займає багато місця.


 

Детальніше: https://estafeta.com.ua/p504400-napolniy_nasos_lezyne_classic_over_drive

Про компанію

 

Lezyne є глобальним американським брендом з виробництва аксесуарів, комп'ютерів і світлової оптики для велосипеда. Ця компанія встановила новий стандарт у виробництві преміальних, високоякісних аксесуарів, які відповідають критеріям вищого сегмента велосипедної індустрії. "Спроектований Дизайн" - головний слоган бренду.

 

З 2011 року, бренд Lezyne постав перед світом у новому "Світлі": за кілька років, компанія стала світовим лідером у виробництві світлової оптики різної потужності. У 2017 році, компанія запускає оптику з лазерної розміткою, що робить переміщення по місту і затемненим вулицями більш безпечним.

Написать отзыв

При покупке Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall у нас - можете не волноваться. Мы поддерживаем официальную Гарантию на Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall. Также Вы можете обменять или оформить возврат на Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall в течении 14 дней. Вы можете купить Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall без предоплаты, выбрав Наложенный платеж
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней
Підлоговий насос Lezyne Sport Floor Drive Tall
1512 грн
відгуків 1512 грн
  • Наявність:Товар продан
  • Код: 14644
  • №: 4712805 997671
1512 грн
Купити
Товар продан