Велооптом
Ваша корзина

Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г

Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г

Порошок для приготування напою з вуглеводами, мінералами і вітамінами.

 

Енергетичний відновлювальний пептидний напій, який швидко поповнює вуглеводні запаси організму за рахунок багатоскладниковий джерела вуглеводів (мальтодекстрин, фруктоза, декстроза, изомальтулоза) та всіх необхідних амінокислот, включаючи амінокислоти BCAA з розгалуженими ланцюгами (лейцин, ізолейцин, валін) і короткі ланцюга амінокислот, які швидко засвоюються. L-аргінін входить до складу Nutrixxion Recovery, бере участь у виведенні з організму кінцевого продукту розпаду відпрацьованих білків.

 

Вітаміни (C, B1, B3, B5, E, B6) виконують функцію антиоксидантів для швидкого зняття почуття втоми після тренування і детоксикації організму. Мінерали (натрій, калій, хлориди, магній) беруть участь в швидкому відновленні водно-сольового балансу і поліпшення м'язової нервової провідності.

 

  4 мінералів    BCAA    6 вітамінів    L-карнітин       комплекс
     вуглеводів   

 

Зроблено в Німеччині. Зберігати в прохолодному сухому місці. 

Продукт не повинен використовуватися в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування, а також здорового способу життя.

Написать отзыв

При покупке Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г у нас - можете не волноваться. Мы поддерживаем официальную Гарантию на Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г. Также Вы можете обменять или оформить возврат на Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г в течении 14 дней. Вы можете купить Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г без предоплаты, выбрав Наложенный платеж
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней
Напій для відновлення Nutrixxion Recovery Peptid Drink Orange, 700 г
806 грн
відгуків 806 грн
  • Наявність:Товар продан
  • Код: 10011
  • №: 440275
806 грн
Купити
Товар продан