Велооптом
Ваша корзина

Мастила

Наявність: Є в наявності Код: 62362
Мастило Rock Shox 0W-30 для Pike 120 ml спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації. Склад масла розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на резино-технічні виро..
329 грн відгуків329 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62359
Мастило SRAM Lubricant, Rear Shock Seals, Parker O-Lube, 2g tube це мастило розроблена спеціально для пильовиків і о-рингів задніх амортизаторів Rock Shox. При звичайній температурі вона вдає із себе НЕ текучий, густий і щільний матеріал, що робить її ідеальною для пиляків і кілець ущільнювачів задніх амортизаторів RockShox.При малому залишковому..
138 грн відгуків138 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62370
Мастило Rock Shox 3WT для вилок і амортизаторів 120 ml спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox. Гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації. Склад масла розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги. При цьому не агресивно діє на резино-..
138 грн відгуків138 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62374
Масло Rock Shox 7WT для вилок і амортизаторів 120 ml спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації. Склад масла розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на резино-..
138 грн відгуків138 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 25528
Maxima Fork Oil - масло для вилок. Maxima - це суміш  преміальної якості, високоякісні гідравлічні олії і присадки, сполучені для придушення піноутворення, окислення, іржі, корозії і збільшення терміну життя сальников. Спеціальна формула Lubricinol захищає рухомі частини, зменшує статичну тертя (тертя спокою) і покращує роботу вилки в широкому діап..
279 грн відгуків279 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 36179
Об'єм 100 мл. На основі тефлону, з елементами, що біорозкладаються. Водовідштовхуючий, зменшує тертя, захищає від корозії та зносуДокучливий скрип і вереск - в минулому! TUNE YOUR PARTS це мастило-спрей, спеціально розроблене для перемикачів і всіх інших компонентів велосипеда. Це «довгограюче» мастило містить PTFE, що робить його водовідштовху..
285 грн відгуків285 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43445
Гідравлічна рідина MAXIMA PLUSH - це сучасна суспензійна рідина для високоефективних систем підвіски MTB.Рідина PLUSH призначена для використання як в вилках, так і в амортизаторах. Поверхнево-активна технологія усуває прилипання, зменшує тертя і значно знижує зусилля, необхідне для легкого відриву на початковому етапі ходу, забезпечу..
300 грн відгуків300 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62357
Мастило RockShox Dynamic Seal Grease - це консистентні засіб, призначений для догляду за пильовиками і про-рингу задніх амортизаторів. Склад представленої мастила має спеціальну формулу з PTFE, що робить її ідеальною для пиляків і кілець ущільнювачів задніх амортизаторів. Додавання PTFE знижує тертя і підвищує термостійкість, завдяки чому..
329 грн відгуків329 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 25524
Maxima Racing Fork Fluid є найбільш сучасним продуктом для високо ефективних вилок картриджного типу. Спеціальна суміш,  запобігає спінювання і знос, основа зі стабільною в'язкістю, і кондиціонуюча присадка Lubricinol  герметизує  і запобігає затримку вилки. Індекс в'язкості 150+чудовий для стандартних вилкових масел.Об'єм: 1л  ..
395 грн відгуків395 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62360
Масло для вилок і амортизаторів Rock Shox REAR SUS DAMPING FLUID 7WT спеціально розроблено для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації оброблюваних компонентів велосипеда. Склад масла розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги п..
422 грн відгуків422 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 25447
BEL-RAY HIGH PERFORMANCE FORK OIL  - вилочное масло, розроблене для використання на всіх типах вилок підвіски мотоциклів, включаючи картриджні і двокамерні. Завдяки використанню ретельно підібраних базових масел забезпечується безперебійна робота в широкому діапазоні температур. Фасовка-1 літр. Масло для вилок мотоциклів і велосипедів BEL-RAY H..
462 грн відгуків462 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 25453
Формула нульового гідравлічного опору.Синтетична амортизаційна рідина для гонок MAXIMA містить присадки останніх розробок для сучасних високопродуктивних амортизаторів. Дуже високий індекс в'язкості (350+ VI) і вкрай низька точка замерзання дозволяють амортизаційної рідини забезпечувати відповідну роботу в широкому температурному діапазоні...
491 грн відгуків491 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62356
Мастило ROCK SHOX PM600 Military grease це водостійка, термо-стійка універсальна густа змаска для повітряної пружини і о-рингів вилок і задніх амортизаторів Rock Shox. Чи не вступає в реакцію з вилковим маслом, оберігає о-ринги та внутрішнє покриття вилок і амортизаторів від швидкого зносу.Характеристики:Обсяг: 396 гОсобливості :..
702 грн відгуків702 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62375
Масло Rock Shox Maxima Plush Damper Oil 3 WT 1000 ml мінімізує тертя і, таким чином, покращує чутливість при роботі. Комбінація присадок, що ідеально підходять для використання за призначенням, зводить до мінімуму тертя, знос, запобігає корозії і піклується про всіх ущільненнях всередині.Масло Rock Shox Maxima Plush був розроблений і випробуваний..
729 грн відгуків729 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62376
Масло ROCKSHOX Maxima Suspension Oil PLUSH 7wt 1L мінімізує тертя і, таким чином, покращує чутливість при роботі. Комбінація присадок, що ідеально підходять для використання за призначенням, зводить до мінімуму тертя, знос, запобігає корозії і піклується про всіх ущільненнях всередині.Масло Rock Shox Maxima Plush був розроблений і випробуваний р..
729 грн відгуків729 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62366
Мастило Rock Shox 15WT для вилок і амортизаторів  спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації. Склад олії розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на гумово..
729 грн відгуків729 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62369
Мастило Rock Shox 15WT для вилок і амортизаторів спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox, що гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації. Склад олії розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги при цьому не агресивно діє на гумово-техні..
729 грн відгуків729 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 62373
Мастило Rock Shox 5WT для вилок і амортизаторів  спеціально розроблено інженерами SRAM для обслуговування вилок і амортизаторів Rock Shox. Гарантує правильну роботу і тривалий термін експлуатації. Склад масла розрахований для досягнення максимальної чутливості вилки або амортизатора до нерівностей дороги. Чи не агресивно діє на резино-технічні..
729 грн відгуків729 грн Купити
Показано з 1 по 18 із 20 (2 сторінок)

Мастило для Вилки, амортизатора Велосипеда

Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда - це незамінна річ для майже будь-якого справжнього велосипедиста. Отже, Ви хочете купити Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда? Зараз Ви можете легко знайти Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда і купити в нашому веломагазинів №1 по СУПЕР ціною. Схема така: Ви купуєте зараз, а всього через 2 дня отримуєте Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда на пошті. Самовивіз: Київ, Запоріжжя. До речі, у нас БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в Ваше місто по Україні. Міста Доставки: Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Харків, Дніпро, Луцьк, Біла Церква, Хмельницький, Чернівці, Суми, Херсон, Полтава, Одеса, Рівне, Черкаси, Чернігів, Суми, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Житомир, Ужгород , Нікополь, Краматорськ, Бердянськ, Мелітополь, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця та інші міста, смт України.

Як купити Мастило для Вилки, амортизатора Велосипеда

Оформити замовлення на velooptom.com.ua простіше простого. Як це зробити? Спочатку Вам потрібно в рядку пошуку ввести 'купити Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда'. Відзначимо, В нашому Магазині velooptom.com.ua інтуїтивно простий і візуально зрозумілий пошук. Що робити, якщо Ви не можете знайти і купити Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда? Залиште заявку на зворотний зв'язок. Рябата з веломагазинів Велооптом підкаже як Ви зможете придбати Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда. Відзначимо ще кілька нюансів в офорлменіі замовлення. Тепер Вам залишилося тільки клікнути на кнопку Купити і Оформити онлайн замовлення в нашому веломагазинів Велооптом. На сторінці оформлення замовлення є поля для введення контаткних даних, їх потрібно буде Вам заповнити. Це все для того, щоб ми оперативно доставили, а Ви отримали - Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда. До речі, у нас на velooptom.com.ua Ви можете переглянути ФОТО і ВІДГУКИ перед тим, як купити Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда. Ви завжди можете задати додаткові питання на Ваше замовлення у нашого менеджера-консультанта. Також побувати в наших роздрібних магазинах в Києві та Запоріжжі. Наші телефони: +38 (097) 0-7-6-5-4-3-2.

Де купити Масло для Вилки, амортизатора Велосипеда

Думаємо, що Ви вже помітили, що купити Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда можна в багатьох інтернет-магазинах. Але чому ж Вам варто вибрати наш веломагазин Велооптом? По-перше, у нас АКЦІЙНА ціна і просто ВЕЛИКИЙ склад. По-друге, у нас ГАРАНТІЯ від бренду і все товари найвищої ЯКОСТІ.
Якщо хочете купити Масло для Вилки, амортизатори Велосипеда, звертайте увагу в першу чергу на якість, а не на ціну. Остерігайтеся підробок. У нас, в веломагазинів velooptom.com.ua виключно оригінальні товари від брендів. Ми є офіційними дилерами відомих виробників. Товари в Магазині Велооптом - це оригінальні та якісні товари з гарантією!
Дуже будемо раді, якщо Ви виберете саме наш веломагазин Битий Обод.Хотіте заощадити? Для постійних клієнтів у нас діють система знижок