Велооптом
Ваша корзина

Kelty

Наявність: Є на складі
Kelty Sine 20 Long - найлегший спальний мішок з усіх пухових спальників Kelty для чоловіків високого зросту. Пуховий наповнювач з водовідштовхувальним просоченням DriDown ™ оберігає спальний мішок від намокання і швидко сохне навіть при холодній і вологій погоді. Спальник забезпечений застібкою Arc Zipper System, яку можна розстебнути природним рух..
10411 грн відгуків10411 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 42590
Kelty Dirt Motel 3 - легкий і просторий тримісний намет для хайкінга, трекінгу та кемпінгу протягом трьох сезонів. Місткий намет з тентом Stargazing Fly ™, який дозволяє насолоджуватися зоряним небом, і забезпечує максимальну вентиляцію в найспекотніші ночі. Намет просто і швидко встановлюється за допомогою двох дуг, з'єднаних в хаб, і однією попер..
10411 грн відгуків10411 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43611
Kelty Cosmic 0- нова версія самого теплого пухового спального мішка в лінійці Kelty стандартного розміру. Пух 600 FP DriDown ™ володіє підвищеними водозахисними характеристиками і допомагає спальника швидко сохнути, навіть при холодній і вологій погоді. Не містить небезпечні для навколишнього середовища і здоров'я перфторорганічних з'єднання PFC в ..
10121 грн відгуків10121 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 42599
Kelty Night Owl 2 - просторий двомісний намет з системою швидкої і легкої установки і можливістю спостерігати за зоряним небом. Технологія Kelty Quick-Corner створена для максимально швидкої установки і зборки намети в самих різних погодних умовах або в темряві. Два великих входу, два просторих тамбура, висока стеля створені для комфортного відпочи..
8091 грн відгуків8091 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43481
Kelty ZYRO 58 - місткий і легкий чоловічий рюкзак для хайкінга і нетривалих походів. Підвіска NadaTech зводить до мінімуму точки дотику зі спиною, щоб забезпечити максимальну повітропроникність і відведення вологи. Технологія PerfectFIT ™ дозволяє легко на ходу відрегулювати положення підвіски. Основне відділення вертикальним і нижнім входом, знімн..
7221 грн відгуків7221 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43484
Kelty ZYRO 54 W - місткий і легкий жіночий рюкзак для хайкінга і нетривалих походів. Більш коротка база, більш вигнуті і вузькі плечові лямки і стегнах пояс виконані з урахуванням жіночої анатомії. Підвіска NadaTech зводить до мінімуму точки дотику зі спиною, щоб забезпечити максимальну повітропроникність і відведення вологи. Технологія PerfectFIT ..
7221 грн відгуків7221 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 42593
Kelty Grand Mesa 4 - легкий чотиримісний намет в оновленому дизайні. Збільшений розмір нової моделі став ще комфортніше. Намет зі зручною та швидкою системою установки і зборки, унікальною фірмовою фурнітурою і проклеєними швами. Блискавка EZ-Zip дозволяє без праці відкрити намет при будь-яких погодних умовах. Чохол циліндричної форми для зручної у..
7105 грн відгуків7105 грн Купити
Наявність: Є на складі
Kelty Redcloud 90 - місткий екстрапрочний туристичний рюкзак для тривалих інтенсивних походів. Модель рюкзака випускається компанією Kelty вже багато років з мінімальними змінами, і виправдано заслуговує довіри серед туристів. Рюкзак може розподілити до 90 л об'єму і до 25 кг ваги, забезпечуючи рівновагу і стійкість завдяки вентильованого системі п..
6931 грн відгуків6931 грн Купити
Наявність: Є на складі
Kelty Redcloud 80 W - жіночий туристичний рюкзак для тривалих інтенсивних походів. Містка і екстрапрочная модель рюкзака випускається компанією Kelty вже багато років з мінімальними змінами, і виправдано заслуговує довіри серед туристів. Рюкзак може розподілити до 80 л об'єму і до 25 кг ваги, забезпечуючи рівновагу і стійкість завдяки вентильованог..
6931 грн відгуків6931 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 59022
Kelty Wireless 4 - комфортна і містка чотиримісна намет. Два входу і два тамбура дозволяють створити зручні умови для відпочинку на природі. Намет зі зручною та швидкою системою установки і зборки підходить для використання протягом трьох сезонів. Блискавка EZ-Zip дозволяє без праці відкрити намет при будь-яких погодних умовах. Зручна сумка-чохол н..
6728 грн відгуків6728 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 59829
Kelty Cosmic 20 W - оновлена ​​версія універсального трёхсезонного спального мішка для жінок. Пух 600 DriDown ™ володіє підвищеними водозахисними характеристиками і допомагає спальника швидко сохнути, навіть при холодній і вологій погоді. Не містить небезпечні для навколишнього середовища і здоров'я перфторорганічних з'єднання PFC в с..
6670 грн відгуків6670 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43516
Kelty Coyote 105 - найбільший в серії туристичний рюкзак для тривалих інтенсивних походів. Вдосконалений каркас по периметру рюкзака, а також міцна і гнучка пластина HDPE забезпечують стійкість і необхідну рухливість при ходьбі. Підвіска рюкзака зі зручною і простою системою регулювання FIT-Pro створена для індивідуальної настройки. Вентильована сп..
6525 грн відгуків6525 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43479
Kelty ZYP 48 - легкий чоловічий рюкзак для хайкінга, найбільший в серії ZYP. Підвіска NadaTech зводить до мінімуму точки дотику зі спиною, щоб забезпечити максимальну повітропроникність і відведення вологи. Технологія PerfectFIT ™ дозволяє легко на ходу відрегулювати положення підвіски. Основне відділення з клапаном, бічним входом і функціональними..
6380 грн відгуків6380 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 59025
Kelty Tru. Comfort Doublewide 20 - гігантський спальний мішок для двох забезпечить комфортний сон, як вдома на двоспальному ліжку. Серія спальних мішків Tru.Comfort створена для тих, хто цінує температурний комфорт. Цей інноваційний спальник забезпечений двома індивідуальними двошаровими ковдрами, які дозволяють регулювати температуру незалежно оди..
6351 грн відгуків6351 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43487
Kelty ZYP 38 - легкий чоловічий рюкзак для хайкінга, середній розмір в серії ZYP. Підвіска NadaTech зводить до мінімуму точки дотику зі спиною, щоб забезпечити максимальну повітропроникність і відведення вологи. Технологія PerfectFIT ™ дозволяє легко на ходу відрегулювати положення підвіски. Основне відділення з клапаном, бічним входом і функціонал..
6090 грн відгуків6090 грн Купити
Наявність: Є на складі Код: 43517
Kelty Coyote 85 - туристичний рюкзак великого розміру для тривалих інтенсивних походів. Вдосконалений каркас по периметру рюкзака, а також міцна і гнучка пластина HDPE забезпечують стійкість і необхідну рухливість при ходьбі. Підвіска рюкзака зі зручною і простою системою регулювання FIT-Pro створена для індивідуальної настройки. Вентильована спинк..
6090 грн відгуків6090 грн Купити
Наявність: Є на складі
Kelty Coyote 70 W - жіночий туристичний рюкзак для тривалих інтенсивних походів. Рюкзак може розподілити до 70 л об'єму і до 25 кг ваги, забезпечуючи рівновагу і стійкість завдяки вентильованого системі підвіски PerfectFIT ™. Більш коротка база, більш вигнуті і вузькі плечові лямки і стегнах пояс конічної форми адаптовані з урахуванням жіночої анат..
6090 грн відгуків6090 грн Купити
Наявність: Є на складі
Kelty Redcloud 65 - підлітковий туристичний рюкзак з дорослим функціоналом. Містка і екстрапрочная модель рюкзака розрахована на тривалі інтенсивні походи. Рюкзак може розподілити до 65 л об'єму і до 25 кг ваги, забезпечуючи рівновагу і стійкість завдяки вентильованого системі підвіски PerfectFIT ™. Адаптована з урахуванням підліткової анатомії під..
5597 грн відгуків5597 грн Купити
Показано з 1 по 18 із 92 (6 сторінок)
показать/скрыть описание