Велооптом
Ваша корзина

Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки)

Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки)

L-карнітин - речовина, яку наш організм використовує в процесі перетворення накопиченого жиру в енергію, тому цю харчову добавку іноді називають "жіросжігателі".

Спалювання жиру і додаткова енергія - два основних переваги додаткового вживання L-карнітину. Але це ще не все, це вітаміноподібна добавка допоможе:

  • підвищити витривалість
  • поліпшити спортивні результати
  • прискорити відновлення після серйозних навантажень
  • поліпшити роботу мозку
  • запобігти оксидативного стресу

Недавнє дослідження (джерело - Journal of Physiology), в якому були задіяні 14 волонтерів протягом 9 місяців, підтвердило, що регулярне вживання L-карнітину в якості харчової добавки підвищує ефективність використання жиру як джерела енергії. Учасники дослідження показали на 11% кращі результати в порівнянні з контрольною групою.

 

На рівні фізіології така ефективність L-карнітину пояснюється його здатністю знижувати виробництво молочної кислоти. Таким чином, ви зменшите відчуття болю у м'язах та вбережете їх від пошкодження під час важких навантажень.

 

Поради щодо застосування:
з'їдайте дві таблетки кожен день під час їжі або разом з енергетичним батончиком. L-карнітин буде ефективним тільки при вживанні одночасно з вуглуводамы і протеїном. Деякі стародавні дослідження не враховували цей фактор і саме тому не підтверджували ефектичнисть L-карнітину.

В помірних дозах - 1-3 г на день - L-карнітин не викликає жодних побічних ефектів.

 

зміст:

Кожна жувальна таблетка містить 500 мг чистого L-карнітину.

60 таблеток (150 р)

 

Зберігати в прохолодному сухому місці. Зроблено в Німеччині.
Не варто перевищувати рекомендовану дозу. Харчові добавки не слід використовуватися в якості заміни для збалансованого харчування та здорового способу життя. Продукт слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Написать отзыв

При покупке Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки) у нас - можете не волноваться. Мы поддерживаем официальную Гарантию на Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки). Также Вы можете обменять или оформить возврат на Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки) в течении 14 дней. Вы можете купить Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки) без предоплаты, выбрав Наложенный платеж
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 дней
Харчовий додаток Nutrixxion L-карнітин Citrus, 500 мг, 60 шт. (жувальні таблетки)
922 грн
відгуків 922 грн
  • Наявність:Товар продан
  • Код: 10006
  • №: 440299
922 грн
Купити
Товар продан