Велооптом
Ваша корзина

Garneau купити

Наявність: Є в наявності Код: 37379
Куртка Garneau Clean Imper - це легка прозора, але при цьому обеспечіваюшая повний захист від вітру і дощу модель. Куртка дуже стильна, на грудях має відмітний логотип, а її светоотражающая обробка покращує видимість в туманних / дощових дорожніх умовах. Сплавлені шви і еластичне зап'ясті надійно утримують пориви вітру та дощ, тому в цій куртці вам..
810 грн відгуків810 грн Купити
Наявність: На складе Код: 37387
Бахіли Garneau Thermal H2O Shoe Covers призначені для 100% захисту ніг велосипедиста від холоду і вологи. Завдяки спеціальним светоотражающим вставкам спереду, з боків і ззаду, ви будете добре помітні в сутінках і умовах поганої погоди. Також представлені велосипедні бахіли мають контакти для педалей гірських велосипедів та фігурну підошву, що спри..
1890 грн відгуків1890 грн Купити
Наявність: На складе Код: 37390
Бахіли Garneau H2O 2 Shoe Cover призначені для захисту ніг велосипедиста від холоду і вологи. Завдяки спеціальним светоотражающим вставкам спереду, з боків і ззаду, ви будете добре помітні в сутінках і умовах поганої погоди. Також представлені велосипедні бахіли мають контакти для педалей гірських велосипедів та фігурну підошву, що сприяє ефективно..
1350 грн відгуків1350 грн Купити
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
показать/скрыть описание